اطلاعیه در خصوص تغییر در سرویس های کریپتو

کاربران گرامی

این روزها متاسفانه شنیدن خبرهای مربوط به جنگ و کشته شدن سربازان و مردم عادی و بیگناه دل ما و هر انسان دیگری را به درد آورده است.
همانطور که می دانید جهان در حال وضع تحریم های بین المللی با سرعت و شدت باورنکردی علیه کشور روسیه برای مجبور کردن مقامات این کشور به پایان دادن به جنگ اکراین می باشد .

در این بین احتمال هر چند کمی هم وجود دارد که دامنه تحریم ها به شرکت های خصوصی یا شهروندان عادی روسیه هم کشیده شود . هرچند این اتفاق شاید هرگز رخ ندهد اما با توجه به اینکه برخی از خدمات کریپتو در ری پیمنت از طریق کارگزاران روسی تامین می شود تا مشخص شدن اوضاع و همچنین عقد قرارداد با کارگزاران جدیدی خارج از کشور روسیه ترجیح می دهیم که فعلا سرویس هایی که به کارگزاران روسی متصل هستند را غیر فعال کنیم.


بنابراین از شما درخواست داریم که تا مشخص شدن اوضاع و جایگزین شدن کارگزاری ها ،موجودی کریپتو خود را از داخل پنل شخصی خود در سایت ری پیمنت خارج و به کیف پول شخصی خود برداشت بزنید.


در صورتی که به هر دلیلی برای استفاده از منوی withdraw و خارج کردن کریپتو های خود از پنل نیاز به کمک داشتید می توانید با استفاده از تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۸۵۲۵ از راهنمایی همکاران ما استفاده نمایید.

یادآور می شویم که سرویس های خرید و فروش تتر (USDT TRC20) با توجه به اینکه به کارگزاران روسی متصل نمی باشند مشکلی برای استفاده ندارند و مثل سابق بدون تغییر فعال خواهند ماند.

 

با سپاس

مدیریت ری پیمنت