قوانین و مقررات

در این توافقنامه خدمات پرداخت ری صاحب  وبسایت reypay.net می باشد که توسط کمپانی ReyPayment Solutions راه اندازی شده است و هر فردی که به این سایت مراجعه می نماید به عنوان کاربر شناخته می شود و برای استفاده از محصولات و خدمات سایت مجبور به رعایت قوانین زیر می باشد.

۱) هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و زمانی که کاربر می خواهد از خدمات وبسایت  reypay.net استفاده کند تضمین می کند که حساب های بانکی و هویت ارائه شده مربوط به خود کاربر می باشد و به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند و همچنین هویتی را که کاربر به وبسایت reypay.net معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

۲) کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود با وبسایت reypay.net استفاده کنند و در صورت رخ دادن این اتفاق خدمات پرداخت ری می تواند حساب کاربری فرد خاطی را مسدود و سفارشات انجام نشده و همینطور مبالغ اعتبار داخلی فرد را مسدود نماید و همچنین بر علیه فرد خاطی در جهت احقاق حقوق از دست رفته در دادگاه اعلام شکایت نماید.

۳) سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

۴) خدمات پرداخت ری حق خود می داند که هر زمان که خواست از کاربر مدارک شناسایی لازم را برای تعیین هویت او درخواست نماید. مدارک شناسایی قابل قبول می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • کارت ملی
 • پاسپورت
 • گواهینامه
 • قبض آب برق گاز یا تلفن به نام شخص
 • هرگونه قرارداد های رسمی

۵) کاربرانی که به اسم شرکت یا سازمان خاصی ثبت سفارش انجام می دهند باید مدارک لازم را برای اثبات این موضوع که نماینده رسمی آن شرکت یا سازمان می باشند ارائه کنند.


۶) فایل هایی که برای تایین هویت از کاربر درخواست می شود باید حداکثر ظرف پنج روز کاری ارسال شود در غیر اینصورت سفارش کنسل می شود و مبلغ واریزی با احتساب موارد ذکر شده در پاراگراف  بعدی به حساب کاربر برگشت داده می شود.

۷) خدمات پرداخت ری ممکن است در صورتی که حواله و پول واریزی شما به یکی از علت های زیر برگشت بخورد کارمزدی را از مبلغ مورد نظر کسر نماید که این مبلغ حداقل ۲۰ هزار تومان می باشد.

 • در صورتی که علت پرداخت در حواله های بین المللی درست نوشته نشده باشد.
 • در صورتی که پول از حسابی که به نام فرستنده حساب نباشد فرستاده شده باشد.
 • در صورتی که پول از حساب الکترونیکی توسط فردی بجز صاحب حساب ارسال شده باشد.
 • در صورتی که دلایل لازم مربوط به مشکل دار بودن مبالغ ارسالی وجود داشته باشد.
 • در صورتی که سفارش توسط اتصال اینترنتی که توسط وی پی ان یا پروکسی ایجاد شده باشد ثبت شده باشد .
 • در صورتی که فرد در زمان مورد نظر نتواند مدرک شناسایی درخواست شده را ارائه نماید.


۸) در صورتی که اثبات شود که کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت  قصد پول شویی ، فریب دادن دیگران ، کلاهبرداری ، انتقال پول های دزدی و …  را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته خدمات پرداخت ری اختیار دارد که تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را  برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه کشور محل اقامت کاربر ارائه کند.


۹) کاربر در تمام مراحل سفارشات مسئول تمام اشتباهاتی می باشد که به واسطه ارائه اطلاعات اشتباه توسط خود کاربر صورت گرفته است.


۱۰) در صورتی که بنا بر اطلاعات  اشتباه کاربر مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق بر عهده  خود کاربر می باشد.


۱۱) هرگونه مالیاتی که بر نقل و انتقالات بین کاربر و خدمات پرداخت ری وضع شود بر عهده کاربر می باشد و کاربر موظف است آنها را پرداخت کند.


۱۲) کلیه کارمزد های نقل و انتقال ارزهای الکترونیکی و همچنین حواله های نقدی و همچنین هزینه های پستی ارسال محصولات بر عهده کاربر می باشد.

۱۳) هنگامی که فرد سفارشی را در وبسایت reypay.net ثبت می کند بیانگر این است که  تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و کاربر بصورت رسمی وارد یک قرارداد با شرکت بین المللی ReyPayment Solutions Limited شده است . کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.

۱۴) در صورتی که به علت های زیر مبلغ سفارش عینا به حساب شرکت واریز نشود شرکت حق خود می داند که سفارش را لغو و یا تا پرداخت بقیه هزینه به حالت تعلیق در آورد و یا اینکه در صورت امکان با توافق کاربر سفارش در مبلغی پایینتر با توجه به مقدار پول واریزی  انجام شود .

 • فرد مبلغ سفارش را به صورت کامل پرداخت نکند و یا اینکه کارمزد ها را در نظر نگیرید 
 • در صورتی که بانکی که واریز از طریق آن انجام شده است کارمزد های اضافی دریافت نماید 
 • مبالغی که قبل از ثبت سفارش به هر یک از حساب های خدمات پرداخت ری واریز شود قابل قبول نمی باشد و هرگونه مبلغی که به این شکل دریافت شود و برای آن ثبت سفارشی انجام نشده باشد نزد خدمات پرداخت ری می ماند و پس از مشخص شدن وضعیت مبلغ واریزی به حساب فرد فرستنده برگشت داده خواهد شد. طبیعتا پروسه برگشت پول شامل کسر کارمزد های ذکر شده در این متن می شود و هزینه مربوطه از مبلغ برگشتی کسر خواهد شد.


۱۵) کاربر سایت می بایست اطلاعات تماس خود را کامل و صحیح هنگام سفارش ارائه نماید و جهت پیگیری هایی که ممکن است از طرف خدمات پرداخت ری صورت پذیرد در طی زمانی انجام شدن سفارش در دسترس باشد در غیر اینصورت در صورتی که خدمات پرداخت ری موفق به برقراری تماس با کاربر سفارش دهنده نشود حق خود می داند که سفارش را یکطرفه کنسل نماید.

۱۶) خدمات این وبسایت بصورت کاملا مستقل ارائه می شود و ما نماینده یا شریک هیچ بانک یا پول الکترونیکی نمی باشیم . بدیهی است که تمام مسائل مربوط به سفارشات و فعالیت های مشابه را در این وبسایت باید از طریق قسمت پشتیبانی reypay.net پیگیری نمایید.


۱۷) وظیفه حفظ امنیت حساب های بانکی و همچنین حساب های الکترونیکی کاربر بر عهده خودش می باشد و در صورتی که حساب الکترونیکی فرد هک شود این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.


۱۸) کاربر موظف است که از اطلاعات حساب کاربری خود در وبسایت reypay.net محافظت نماید . بدیهی است که در صورت افشای اطلاعات مورد نظر و هرگونه سوء استفاده از آن حساب کاربری ، مسئولیت کامل حقوقی و قضایی اتفاقات و مسائل پیش آمده بر عهده کاربری می باشد که حساب با مشخصات او تایید شده است.


۱۹) وبسایت reypay.net مسئولیت هرگونه اتفاقات و تاخیر های ناشی از اتفاقات غیر منتظره ای که خارج از کنترل این وبسایت می باشد را نمی پذیرد ، وبسایت reypay.net ، مدیران ، صاحبان ، کارمندان و نمایندگانش هیچگونه مسئولیتی را در قبال ضرر های ناشی از اتفاقاتی که خارج از کنترل این وبسایت می باشد نمی پذیرند و مسئولیت این اتفاقات مستقیما متوجه کاربران خواهد بود.


۲۰) وبسایت reypay.net از ارائه هرگونه خدمات به کاربرانی که فعالیت آنها در زمینه های کاری این وبسایت توسط دولت محلی خودشان یا توسط پلیس بین الملل ممنوع شده باشد معذور است و در صورتی که کاربری که شامل موارد گفته شده باشد از خدمات این وبسایت استفاده کند مسئولیت آن کاملا بر عهده خود کاربر می باشد. .

۲۱)  کاربران سایت حق هرگونه استفاده از خدمات و سرویس های ما را به منظور شارژ یا برداشت از سایت ها و فعالیت هایی که توسط کشور محل اقامتشان ممنوع شده را ندارند و در صورت چنین کاری تمام مسئولیت های مربوط به  آن بر عهده خود کاربر می باشد و  هرگاه خدمات پرداخت ری متوجه این امر بشود حق مسدود سازی حساب و همچنین شکایت رسمی علیه کاربر بدلیل نقض قوانین برای این وبسایت محفوظ می باشد. برخی از فعالیت های مجرمانه در کشور ایران شامل عضویت و یا فعالیت در سایت های شرط بندی ، سایت های پورنوگرافی،سایت های خرید و فروش اسلحه،سایت های مربوط به فعالیت های قاچاق اعضای بدن انسان و … می باشند .


۲۲) با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است ،


۲۳) وبسایت reypay.net حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، البته این تغییرات به اطلاع کاربران سایت از طریق ارسال ایمیل یا درج خبر تغییر در خود سایت خواهد رسید.