قوانین حریم خصوصی

چه اطلاعاتی را ما ذخیره می کنیم؟ 
وقتی که شما در سایت ما سفارش میدهید یا ثبت نام میکنید به عنوان یک متقاضی ممکن است از شما خواسته شود که: نام ، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن و یا شماره ملی  خود را وارد کنید.

زمانی که شما در سایت ما ثبت نام میکنید و یا سفارش ثبت می کنید ما اطلاعات شما را ذخیره  میکنیم .

ما از اطلاعات شما چه استفاده ای میکنیم؟
هر یک از اطلاعاتی که ما از شما ذخیره میکنیم ممکن است در یکی از روش های زیر استفاده می شود : 

هنگام انجام سفارشات;
اطلاعات شما، اعم از عمومی یا خصوصی،فروخته، مبادله، انتقال ، و یا به هر دلیلی بدون رضایت شما  به هیچ شرکت یا سازمان دیگری داده نمی شود ،. مگر در مواردی که بخواهیم محصولات سفارشی شما را برایتان ارسال کنیم که در اینصورت اطلاعات مورد نیاز مانند آدرس و غیره به شرکت حمل کننده و تحویل دهنده کالا ارائه می شود.

هنگام ارسال ایمیل های دوره ای;
آدرس ایمیلی که شما برای پردازش سفارش ارائه میکنید، تنها برای ارسال اطلاعات و بروز رسانی های مربوط به سفارشتان مورد استفاده قرارمی گیرد.

ما چگونه از اطلاعات شما محافظت می کنیم؟
ما اقدامات امنیتی مختلفی برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما پیاده سازی میکنیم، هنگامی که شما سفارشی را وارد ، ارسال، یا ثبت می کنید و یا به اطلاعات شخصیتان دسترسی پیدا میکنید. 
ما از سرورهای امنی استفاده می کنیم و  هنگام عرضه اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت های اعتباری از طریق فن آوری (SSL) اطلاعات شما بصورت کد گذاری شده منتقل می شود تا فقط برای کسانی که مجاز به دسترسی به اطلاعات مربوطه هستند قابل دسترس باشد و دیگران نتوانند به آن اطلاعات دسترسی داشته باشند. 

آیا ما  از کوکی ها استفاده میکنیم؟
ما  از کوکی ها استفاده نمیکنیم.

آیا ما هر گونه اطلاعات را برای افراد ، شرکت ها و سازمان های ثالث  افشا میکنیم؟ 
ما اطلاعات شخصی شما را نمیفروشیم، تجارت نمیکنیم و یا به افراد ، شرکت ها و سازمان های ثالث انتقال نمیدهیم. این استثنا شرکت ها و افرادی را که به ما در زمینه ارائه  خدمات  وبسایت ، هدایت کسب و کار ما و یا سرویس شما کمک میکنند، را شامل نمیشود اما این شرکت ها و افراد نیز حفظ این اطلاعات محرمانه شما را تضمین  کرده اند . ما همچنین ممکن است برخی اطلاعات شما رادر صورت مغایرت نداشتن با قانون و به منظور اجرای سیاست های سایت ما و یا زمانی که برای حفاظت از خودمان و یا حقوق دیگران نیاز باشد،منتشر کنیم. با این حال  مشخصات غیر شخصی شما ممکن است به شرکت ها و افراد ثالث برای بازاریابی، تبلیغات یا کاربردهای دیگر داده شود.


ارائه محصولات و خدمات وبسایت های دیگر
گاهی اوقات ، بنا به صلاحدید ما، ممکن است محصولات و یا خدمات شرکت های دیگر را در وب سایتمان  ارائه کنیم. این شرکت های ثالث سیاست های جداگانه و مستقل در حفظ حریم خصوصی دارند. بنابراین ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و فعالیت این سایت های مرتبط نداریم. با اینحال، ما برای حفاظت از یکپارچگی از سایتمان هرگونه نظرات شما را در مورد این سایت ها پذیرا هستیم. 

حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان در پیروی از قانون.
ما در انطباق با الزامات COPPA  قانون حمایت از حریم خصوصی آنلاین کودکان هستیم و ما هبچگونه اطلاعاتی را از افراد زیر ۱۸ سال جمع آوری نمیکنیم. وب سایت، محصولات و خدمات ما به همه  افرادی که حداقل ۱۸ سال یا مسن تر اند خدمات ارائه می دهد.


سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین
این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین فقط مربوط به اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما  است و نه اطلاعات جمع آوری شده بصورت آفلاین.


شرایط و قوانین
لطفا همچنین از صفحات قوانین و مقررات ، تکذیبنامه ها، و محدودیت های مسئولیت حاکم بر استفاده از وب سایت ما در صفحه قوانین و مقررات بازدید کنید.